Snygga ridbyxor från Mountain Horse.
Mountain Horse Diana ridbyxa är en snygg, prisvärd ridbyxa med grym komfort!
Hög midja med dubbelknäppning, Clarino-grepp i helskoning och dubblafickor framtill med YKK dragkedja. Linningen är snyggt designad med MH logo. Passar både nybörjaren och den mer erfarne ryttaren!
Färg: Mouve Pink
999,00 kr Det ursprungliga priset var: 999,00 kr.800,00 krDet nuvarande priset är: 800,00 kr.
2398,00 kr Det ursprungliga priset var: 2398,00 kr.1700,00 krDet nuvarande priset är: 1700,00 kr.
Queens Ridsport
Smedberg 19
45591 MUNKEDAL
Tel: 0703648393
E-post: info@queensridsport.se
Org-nr: 720114-4909
Vardagar 17-20
Lördagar 10-14
För att kunna erbjuda den bästa upplevelsen använder vi och våra partners tekniker som cookies för att lagra och/eller få tillgång till enhetsinformation. Genom att samtycka till dessa tekniker kan vi och våra partners behandla personuppgifter som surfbeteende eller unika ID:n på denna webbplats och visa (icke-) anpassade annonser.
Klicka nedan för att godkänna ovanstående eller göra detaljerade val. Dina val kommer endast att tillämpas på denna webbplats. Du kan ändra dina inställningar när som helst, inklusive återkalla ditt samtycke, genom att använda reglagen på cookiepolicyn eller genom att klicka på knappen hantera samtycke längst ned på skärmen.